Makijaż Permanentny

Makijaż Permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie oraz wypełnienie w dowolnym kolorze. Służy on również do korekty brwi i linii oczu. Celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał naturalną urodę lub korygował niedoskonałości. To wspaniałe rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie nienaganny wygląd niezależnie od pory dnia.

Makijaż Permanentny wykonuję urządzeniem, w którym zastosowano 3-igłowy system zapewniający najłagodniejszą formę mikropigmentacji. Takie rozwiązanie gwarantuje łagodne naprzemienne nakłuwanie tkanki, a nie jej szarpanie, dzięki temu minimalizuje obrzęk bezpośrednio po zabiegu, zmniejsza bolesność i skraca czas zabiegu. Dzięki systemowi 3-igłowej pigmentacji wprowadzeniu pigmentu nie towarzyszy zjawisko podciśnienia jak w innych metodach dlatego pigmentacja jest intensywniejsza i pewniejsza. Gwarantuje to zadowolenie klientek już po pierwszym zabiegu i eliminuje konieczność korekt.
Makijaż permanentny ma trwałość około 3 lat a pigmenty na których pracuje posiadają wszystkie wymagane Certyfikaty jakości UE.
stat4u
^ Powrót na górę